Kır Salonu Kapalı Salon Restaurant Brunch Galeri
 

 
     
 
 
Ana Sayfa Kurumsal Hizmetlerimiz
Menüler Masa Düzeni İletişim  
 

     Toplantı
     Doğum Günü
     Mezuniyet Partileri
      Nikah
      Kokteyl
Kurumsal

ESBAHÇE: Rüya Değil, Gerçek!
Esbahçe Restaurant ve Düğün Salonu Eskişehir’in en güzel
yerlerinden biri olan Karabayır Bağları’nda mutlu anlarınızı
yaşayabileceğiniz özel bir yerdir.

Esbahçe’de Birlikte!
Esbahçe Düğün Salonu, mutlu anlarınızı keyifle geçirebilmeniz için özel olarak tasarlandı. Hem açık, hem de kapalı alanı bulunan Esbahçe Düğün Salonu’nunu 1000 kişilik kapalı alan,
2000 kişilik açık alanı mevcuttur. Mutlu anlarınızı ister kapalı alanda, isterse açık alanda organize edebilirsiniz. İsterseniz hem kapalı hem de açık alanı birlikte kullanabilirsiniz.

Profesyonel Personel!
Tüm amacı sizleri memnun etmek olan personelimiz eğitimli, güleryüzlü ve profesyonel olan personelimiz size hizmet etmekle yükümlüdür. Düğün salonumuzun mevcut personeli ve görevleri şunlardır:

Salon Halkla İlişkiler Müdürü
Organizasyon Sorumlusu
1 şef garson
10 garson
10 komi
1 kameraman
1 fotoğrafçı
4 orkestra elemanı

ESBAHÇE lezzeti!
Esbahçe mutfağı özel lezzetlerle donatılmış zengin bir menüye sahiptir. Esbahçe Restaurantı sizleri bu nefis lezzetlerle ağırlamak için bekliyor.Kebap ve pide çeşitleriyle donatılan menünün özel spesiyali Estandır yemeğidir.

Esbahçe Restaurant’ta isterseniz ailece yemek yiyebilir, isterseniz dost ve akrabalarınızı ağırlayabilirsiniz. İsterseniz yemekli toplantılarınızı burada düzenleyebilirsiniz. Tıpkı düğün salonumuzdaki gibi, restaurantımızda da sizleri güleryüzlü ve eğitimli personelimiz bekliyor. Esbahçe’ye gelin, lezzetleri keşfedin.

 
© Copyright 2013 Esbahçe